HAKKIMIZDA

ALFA PLUS Aksesuar

Sektörün ihtiyaçlarını çabuk kavrayıp piyasa standartlarının dışında satış öncesi modellemeden kalıp aşaması,ürün sonuçlandırmaya kadar çok geniş bir yelpazede hizmet vermek için kurulmuş olan Alfa Plus Aksesuar verdiği hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir.
Zamak aksesuar imalatına getirilen bu yeni anlayışla piyasadaki yerini hızlı bir şekilde belirleyen Alfaplus Aksesuar moda ve teknolojik gelişmeleri bünyesinde barındırarak ilkelerine sürekli sahip çıkmaktadır.
Aralık 2009 yılında faaliyete geçen firmamız bir yıl içinde büyük bir ilerleme göstermiş makina parkurunu genişleterek hızlı, kaliteli ve uygun fiyat avantajını, standartları haline getirerek yine müşteri memnuniyetine sunmuştur.

2018 yılı itibariyle de metal imalatının yanı sıra teknolojik gelişimlere kayıtsız kalmayarak Lazer kesim ve kazıma makina parkurunu bünyesine kazandırarak Lazer kesim aksesuar alanında da faliyet göstermeye başlamış ve firmanın ürün yalpazesini bir üst seviyeye çıkartarak,portföyünü gün geçtikte arttırmaya devam etmektedir.

Bu gelişmelerle Alfa Plus Aksesuar artık  Alfa Plus Metalazer olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Kaliteli tasarım ve ürün herkesin hakkıdır./Alfa Plus Metalazer

 About Us

 Quickly grasp the needs of the industry standards in the market outside the pre-sales phase of modeling the mold, to finalize a wide range of products which was established to serve the service quality and customer satisfaction has Alfaplus Accessories. Zinc production of accessories brought to the market place, this new approach to quickly determine the Alfaplus Accessories fashion and technological developments have incorporated its principles çıkmaktadır.Aralık continuous operations in 2010 showed a big improvement over last year, our company expanded fast track machine, good quality and reasonable price advantage, standards of customer satisfaction by making it presented.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.738420.8215
Euro22.177722.2665
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret74557